KONST / Litografier / Färglitografi 17166130
nr 1716 6130
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016). Signerad, numrerad 14/375, Sverige. Färglitografi. Bladets mått: 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 40x34
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:31:47
11/8 18:22:49
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann